Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaulitz Twins Serbia

♥ Forum za sve fanove najlepsih blizanaca na svetu - Toma i Billa Kaulitza ♥
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali)

Go down 
3 posters
AuthorMessage
*Sashka*
Member
Member
*Sashka*


Posts : 351
Join date : 2009-12-29
Age : 28

Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) Empty
PostSubject: Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali)   Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 10:45 am

Evo odgovora Tokio Hotela na pitanja koja ste im vi postavili!

Andjela Vitorović - nick: AndjelaUndTom - Pitanje za ceo bend: Da li nekada razmisljate kakav bi bio vas zivot da nema Tokio Hotela? Kako biste izgledali, sta biste radili, cime biste se bavili?
Bill: Pa ne znam baš. Oduvek sam želeo da budem pevač u bendu sa mojim bratom. O tome sam maštao još kao mali sa 6, 7 godina. Nikada nisam razmišljao da mogu nešto drugo da radim i ne razmišljam ni sada.
Nick: Violet Gendig - Ako biste mogli da posetite jedan koncert ove godine, na čiji biste koncert otišli?
Tom: Voleli bismo da vidimo AEROSMITH koncert uživo, mislim da sviraju na nekim festivalima u Evropi ove godine.
Stana Batinović, nick: Stanchy - Postoje glasine da je "The dark side of the Sun" vaš sledeći singl. Da li je istina I kada možemo da očekujemo spot?
Tom: Trenutno ne mogu ništa da kažem o tome, ali ćete svi uskoro saznati.
Nick: Violet Gendig - Kada čujete pesmu Tokio Hotela na radiju, da li je slušate ili promenite stanicu?
Bill:
Ne, ne menjamo. Ja sam veoma zadovoljan sa svime što smo do sada uradili u muzici, ikada neka od naših pesama ide na radiji mi pojačamo do daske.
Nemanja Jovanović, nick: Necke Roker - Koji bendovi su najviše uticali na vas?
Bill:
Nismo imali neka velika imena koja su iticala na nas. Nena i David Bowie su uticali na mene kada sam bio klinac.
Tom: Ja sam počeo da sviram gitaru zbog Joe Perry iz AEROSMITH-a – on je najbolji i skroz je cool
Ivana Batinović, nick: jezichawa - Evo nešto što me baš zanima: Određuje li isključivo vaš menadžment u kojim ćete gradovim nastupati ili i vi imate priliku birati? Postoji li grad u kojem biste htjeli nastupiti, ali da vam menadžment to ne preporučava?
Tom: To je naša odluka. Slušamo savete I analize menadžmenta, ali ako zaista želimo negde da sviramo, u nekoj zemlji ili gradu, to je naša odluka.
Mirjana Petrović, nick: xmiRRax - Da li ste zadovoljni "Humanoid City" turnejom ? Znamo da ste je pripremali jako dugo, tu je novi stage, outfit i pre svega nove pesme.. sada kada swe to mozete da predstavite vasim fanovima koje su vase reakcije? Da li mislite da ste postigli cilj i priredili nezaboravan show fanovima?
Bill:
Apsolutno. Za sada je sjajno a reakcije fanova su neverovatne. Ovo je prvi put da sam 100% zadovoljan sa produkcijom… bina, scetla, efekti… sve se uklapa savršeno po prvi put.
Nick: KaulitzQueen - Pošto ste svo četvoro,uglavnom,vegeterijanci,koju vegeterijansku hranu najviše volite da jedete,i kako ste se odlučili da postanete vegeterijanci?
Bill:
Mi smo od uvek bili ljubitelji životinja, tako da samo pre jedno 2 godine prestali da konzumiramo meso u bilo kom obliku ili formi – jednostavno smo prestali. To u stvari i nije tako teško. I dalje jedemo picu ili pastu, bez mesa naravno.
Nick: KaulitzQueen - Bille, odakle ti dolaze sve te ideje za tvoj stajling i look?
Bill:
Dolaze prirodno, zaista tome ne razmipljam preterano. Uvek se oblačim onako kako se osećam – tako je uvek bilo i biće. To je samo izraz mog karaktera, tako da ne kopiram trendove.
Adriana Magdić, nick: Adriana Tokio Hotel - Da li biste pristali da vam dodju Mtv Cribs, da vam snime kucu??? xDD
Tom:
Apsolutno, ali sumnjam da bi bilo impresivno kao neke kuće koje sam video u toj emisiji… ;-)
Nick: ilma kitivojevic - Ko je najduhovitiji u bendu?
Tom:
Me, myself and I… (svi se smeju)
Bill: To samo on misli tako…
Jana Milosavljević, nick:Reaper'sKitty - Da li je vaš san ostao da svirate u Tokiju?
Bill:
Oh apsolutno. Još uvek nismo bili u Aziji I Japanu, I zaista jedva čekamo da odemo tamo jednog dana – nadam se već ove godine.
MTV - Poruka Tokio Hotela za sve fanove u regionu...
Bill: Hvala vam puno za vašu podršku – najbolji ste I nadam se da ćemo vas videti sve na koncertu u Beogradu.

Preuzeto sa : http://mtv.rs/vesti/tokio-hotel-intervju
Back to top Go down
.KleinerAndroid.^^
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
.KleinerAndroid.^^


Posts : 2590
Join date : 2009-11-10
Age : 27
Location : In A Dream Called - Tokio Hotel Tour ♥

Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali)   Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 4:30 am

Quote :
Nick: ilma kitivojevic - Ko je najduhovitiji u bendu?

Tom: Me, myself and I… (svi se smeju)

Bill: To samo on misli tako…

Ahahahah duuuuuuuuuusa ;pp LoVe.. Obozavaaam ga ^^ Laughing Carevi Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 335602
Back to top Go down
https://kaulitztwins-serbia.forumotion.com
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali)   Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) Icon_minitimeFri Jun 04, 2010 4:56 am

Odgovorio mi je Bill na pitanja!!!! Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 376241 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 376241 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 525348
OMB,ja sam josh uvek u shoku... Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 105374

Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128 Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) 935128
Back to top Go down
Sponsored content





Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) Empty
PostSubject: Re: Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali)   Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tokio Hotel - Intervju (na pitanja koja su fanovi postavljali)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tokio Hotel intervju sa BTjem i Adamom za Radio91.3
» Facebook: Tokio Hotel odgovaraju na vaša pitanja!
» Intervju:Tokio Hotel jedva čeka da izađe na pozornicu na MTV World Stage 2010!
» Do you know TOKIO HOTEL? <3
» <3 Tokio Hotel <3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaulitz Twins Serbia :: Tokio Hotel :: Novosti & Glasanja-
Jump to: