Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaulitz Twins Serbia

♥ Forum za sve fanove najlepsih blizanaca na svetu - Toma i Billa Kaulitza ♥
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Sta ste sinoc sanjali

Go down 
+22
Kaulitz Alien Liebt Tom
~°Fuxy Kaulitz°~
*|Bubblegum|*
^^Mawwena^^
♥MiSs PerfeCt♥
Tomova_Malla_PrinceziŦza
Lidija
rock & roll girl
mawarockludacha
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
JovannaBennoda ^^
-BILL-
~TH♥My_LiFe~
Edward Speleers Girl
Titja Kaulitz
miccy
*Sashka*
Kaulitz Bitch
♥ Gatita de Bill ♥
.KleinerAndroid.^^
~*Just Me*~
mandrea94
26 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next
AuthorMessage
♥Hilf♥Mir♥Fliegen♥
Member
Member
♥Hilf♥Mir♥Fliegen♥


Posts : 320
Join date : 2010-12-04
Age : 34
Location : <3 <3 <3In seinem Schatten werde ich Sie fragen, ob Sie nicht finden, Denken Sie daran, das einzige Licht, das in sein scheint meine.....< 3 <3 <3

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:20 am

♥ Gatita de Bill ♥ wrote:
Neke gluposti x an lol XD
Back to top Go down
http://www.tokiohotelserbia.com
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeMon Jan 03, 2011 12:24 pm

Da nisam mogla da uradim stoj na rukama... x an lol XD
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeMon Jan 03, 2011 2:07 pm

Mrzi me da prepricavam.Nesto za Billa i Toma.
Back to top Go down
♥Hilf♥Mir♥Fliegen♥
Member
Member
♥Hilf♥Mir♥Fliegen♥


Posts : 320
Join date : 2010-12-04
Age : 34
Location : <3 <3 <3In seinem Schatten werde ich Sie fragen, ob Sie nicht finden, Denken Sie daran, das einzige Licht, das in sein scheint meine.....< 3 <3 <3

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:38 am

Каулитзˆˆ wrote:
Mrzi me da prepricavam.Nesto za Billa i Toma.
Back to top Go down
http://www.tokiohotelserbia.com
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 3:00 am

Nishta...
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeTue Jan 04, 2011 1:54 pm

Znam da je nesto za TH ali se ne secam sta aaaaahhh ponovo!
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 3:51 am

Sanjala sam Justina Biebera,Kristinu,Milku,Saru i mene.
Ja sam terala Milku da se slika sa njim,a ona nije htela.(o.O???)Onda smo Justin i ja prichali o svachemu,i onda je doshla Sara i htela je da se slika pa sam se ja probudila... x an lol XD
Back to top Go down
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 5:12 am

Ja moram ovo da napisxem jer cu zaboraviti...
Kao ja I bojana smo Anahi i Silvija iz Pakovog sveta...i mi smo kao glavne ribe u sxkoli i neki momci nas jure i mi smo usxle u kola i pochele da se sxminkamo...i onda smo se odvezle u Maxi da kupimo Ivani poklon(iako joj je rodjendan vec prosxao) i parkirale smo se nasred trave...kupile smo joj neku sxminku i rekle smo kasirkama da nam uakuju poklon a kasirke su bile dve ciganke x an lol XD i one su nam rekle da ta sxminka i nije basx dobra a ja sam pitala jednu od njih da li hoce da ide sa mnom na manikir jer vidim da joj treba a ona je pochela da plache i viche kao da ne sme jer je muz bije i josx neke gluposti i mi smo otisxle i tamo je stajala neka zena i rekla nam da smo se nepropisno parkirale...i onda sam ja kuci i gledam na TV-u reportazu o 4.gimnaziji(ne znam da li ona postoji uopsxte x an lol XD) i mama mi je rekla da cu se prebaciti u nju...i kao dosxla sam u novu sxkoli i sela pored nekog debelog i svi ostali su izgledali kao potpuni debili i uopsxte mi se nisu svidjali.jedino sam videla Strahinju i Lazara iz 8.Razredna mi je bila direktorka i rekla mi je da su svi srecni sxto sam dosxla i da su dechaci hteli da mi kazu kako se svidjam Strahinji...Onda je zvonilo i videla sam mamu na hodniku i ona je plakala i rekla:"Tamara,otkrili su ti neku bolest." i ja sam plakala i rekla sam da necu da idem u ovu sxkolu i da hocu da se vratim u 8.i Onda je meni,Hani i Ilijevu Boris Tadic dao neka dokumenta i rekao da moramo da ih chuvamo...mi smo usxli u neki voz i neki kreten nas je stalno ispitivao sxta je to i Ilijev je rekao da dokumenti moraju da se bace sa Brankovog mosta a ja sam rekla da voz ne prolazi tuda nego pored neke crkve.Ja sam tu izasxla iz voza i videla sam Aleksandru i Maju kako se krste i neki svesxtenik ih je polivao vodom po glavi.Onda je svesxtenik mene pitao:"Dakle ti si alergichna na ljubav?" (to su stihovi iz pesme Alergico od Anahi)x an lol XD a ja sam rekla:"Tako pesma kaze."
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 6:04 am

Ja sam sanjala moju sestru,Nicka Jonasa i mene ofc^^


Sestra me je odvela u centar grada gde se odrzavala neka zurka...odjednom je neko dosao i poljubio se sa mojom sestrom (u obraz).Kada se okrenuo shvatila sam da je to bio Nick...ostala sam bez daha...pruzio mi je ruku da se upoznamo.Posle nekog vremena poceli smo da plesemo zajdeno,pricamo,pijemo...Onda smo otisli kuci i bili smo jako umorni i dok je moja sestra spremala krevet Nick je stavio njegovu glavu na stomak iznad mog kuka i prebacio ruku preko mene i tako smo zaspali i to je tooo
Very Happy Sta ste sinoc sanjali - Page 29 593939
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 7:55 am

*.Bill's.Little.Maniac.* wrote:
Sanjala sam Justina Biebera,Kristinu,Milku,Saru i mene.
Ja sam terala Milku da se slika sa njim,a ona nije htela.(o.O???)Onda smo Justin i ja prichali o svachemu,i onda je doshla Sara i htela je da se slika pa sam se ja probudila... x an lol XD
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 1:08 am

Nista.Very Happy
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 2:27 am

U ovom snu sam bila TOLIKO ljubomorna da sam po**zdela kada sam se probudila(ali bi inache Selena i Bill bili lep par).
Gledala sam TV u nekoj prostoriji u kojoj je bio i bazen gde su se kupala neka deca.Na TV-u je bila reklama za Selenin i Billov novi spot.Billu je,kao,curela suza iz oka i Sel ju je obrisala,a na kraju je Seleni duvao vetar u lice i ona se smejala i namignula.Ja sam je gledala i odjednom su njih dvoje ushli,seli pored mene i prichali.Neka machka je krenula prema Seleni,a ona je krehnula da se sve vishe priblizava Billu,pa sam ja tu machku na kraju sklonila.Njih dvoje su se premestili na drugi kraj te prostorije a ja sam skochila kroz prozor u bazen,koji se malo pomerio,tako da sam pala na guzicu i prezivela pad sa treceg sprata. x an lol XD
Ujutru kada sam ustala sam htela da je udavim(Selenu). x an lol XD
I Bill je imao samo malo pudera i labelo.Bez shminke na ochima,iiiiip!!! Sta ste sinoc sanjali - Page 29 313262
Back to top Go down
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 4:48 am

ne secam se...
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 5:17 am

*.Bill's.Little.Maniac.* wrote:
U ovom snu sam bila TOLIKO ljubomorna da sam po**zdela kada sam se probudila(ali bi inache Selena i Bill bili lep par).
Gledala sam TV u nekoj prostoriji u kojoj je bio i bazen gde su se kupala neka deca.Na TV-u je bila reklama za Selenin i Billov novi spot.Billu je,kao,curela suza iz oka i Sel ju je obrisala,a na kraju je Seleni duvao vetar u lice i ona se smejala i namignula.Ja sam je gledala i odjednom su njih dvoje ushli,seli pored mene i prichali.Neka machka je krenula prema Seleni,a ona je krehnula da se sve vishe priblizava Billu,pa sam ja tu machku na kraju sklonila.Njih dvoje su se premestili na drugi kraj te prostorije a ja sam skochila kroz prozor u bazen,koji se malo pomerio,tako da sam pala na guzicu i prezivela pad sa treceg sprata. x an lol XD
Ujutru kada sam ustala sam htela da je udavim(Selenu). x an lol XD
I Bill je imao samo malo pudera i labelo.Bez shminke na ochima,iiiiip!!! Sta ste sinoc sanjali - Page 29 313262
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 5:32 am

Zab sam jer sam se budila jedno 5 puta i stalno nesto sanjam.
Back to top Go down
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 8:38 am

ne secam se
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 9:22 am

*.Bill's.Little.Maniac.* wrote:
*.Bill's.Little.Maniac.* wrote:
U ovom snu sam bila TOLIKO ljubomorna da sam po**zdela kada sam se probudila(ali bi inache Selena i Bill bili lep par).
Gledala sam TV u nekoj prostoriji u kojoj je bio i bazen gde su se kupala neka deca.Na TV-u je bila reklama za Selenin i Billov novi spot.Billu je,kao,curela suza iz oka i Sel ju je obrisala,a na kraju je Seleni duvao vetar u lice i ona se smejala i namignula.Ja sam je gledala i odjednom su njih dvoje ushli,seli pored mene i prichali.Neka machka je krenula prema Seleni,a ona je krehnula da se sve vishe priblizava Billu,pa sam ja tu machku na kraju sklonila.Njih dvoje su se premestili na drugi kraj te prostorije a ja sam skochila kroz prozor u bazen,koji se malo pomerio,tako da sam pala na guzicu i prezivela pad sa treceg sprata. x an lol XD
Ujutru kada sam ustala sam htela da je udavim(Selenu). x an lol XD
I Bill je imao samo malo pudera i labelo.Bez shminke na ochima,iiiiip!!! Sta ste sinoc sanjali - Page 29 313262
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 10:50 am

Setila sam se u gradu kad sam bila sa Emom.

Bila sam na Meet&Greet-u i Anita Dilber je dok se slikala uhvatila Toma za dupe i Tom se samo nasmejao.Onda sam ja bila sledeca i ja sam ga uhvatila i Tom je pokazao rukom jednom coveku koji slika da saceka i rekao je da sam ja druga devojka koja ga je uhvatila za dupe i svi su poceli da vriste x an lol XD...Onda sam izasla ispred Arene i videla Emu i potrcala sam ka njoj vristajuci x an lol XD Rekla sam joj da sam ja uhvatila Toma za dupe dok smo se slikali i on mene...I Ema je pocela da vristi x an lol XD...Onda smo usle u backstage i na vratima od svake kabine je pisalo ime zvezde gde se presvlace zvezde i bilo je Madona,Miley,Selena,Jonasi...i naisle smo na Tomovu kabinu,ali smo obisle i ostale da bi videli da li mozda nema od Bila,Gustava ili Georga...ali ih nije bilo,malo smo se zacudile i otisle do Tomove kucnule smo i otvorile vrata,a on se presvlacio i rekle smo mu da cemo uci kasnije.Ema je stavila ruke na moja ramena i pocela da me mrda i da vristi...I tu sam se probudilaaaa Very Happy
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 10:41 am

Nishta.
Back to top Go down
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 3:43 am

nemam pojma
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 5:26 am

*.Bill's.Little.Maniac.* wrote:
Nishta.
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 7:37 am

Da sam pisala knjigu...
Back to top Go down
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 8:35 am

Jao sad sam se setila...opet sam sanjala onaj san od prosxle godine kako ja i Bill stojimo na nekoj terasi i nesxto prichamo i kao on mi kaze da mu se svidjam i ja pochnem da se gubim kao stvarno?i ti meni...i onda smo se poljubili i to onako duuugo i onda sam se okrenula i on me je gurnuo i dok sam padala videla sam kako se zlobno smeje...i taman kad sam trebala da udarim o zemlju probudila sam se...ali Bill je bio PRELEP u snu...preedivan :monkey:
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 12:15 pm

Setila sam se... Sanjala sam da sam letela! Sta ste sinoc sanjali - Page 29 527624
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 12:16 pm

Каулитзˆˆ wrote:
Da sam pisala knjigu...
Back to top Go down
Sponsored content





Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 29 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sta ste sinoc sanjali
Back to top 
Page 29 of 30Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaulitz Twins Serbia :: Off Topic :: Sva$ta :: Forumske igrice, Chat, Licno...-
Jump to: