Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaulitz Twins Serbia

♥ Forum za sve fanove najlepsih blizanaca na svetu - Toma i Billa Kaulitza ♥
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Sta ste sinoc sanjali

Go down 
+22
Kaulitz Alien Liebt Tom
~°Fuxy Kaulitz°~
*|Bubblegum|*
^^Mawwena^^
♥MiSs PerfeCt♥
Tomova_Malla_PrinceziŦza
Lidija
rock & roll girl
mawarockludacha
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
JovannaBennoda ^^
-BILL-
~TH♥My_LiFe~
Edward Speleers Girl
Titja Kaulitz
miccy
*Sashka*
Kaulitz Bitch
♥ Gatita de Bill ♥
.KleinerAndroid.^^
~*Just Me*~
mandrea94
26 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
AuthorMessage
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 5:44 am

*.Bill's.Little.Maniac.* wrote:
Da je na Enu pala neka velika pahulja... x an lol XD
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 10:13 am

x an lol XD Da sam otisla na Taru i da sam se skijala.
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 11:17 am

Kaulitz Alien Liebt Tom wrote:
SANJALA SAM KOSMAAR. :blaaah: :blaaah: :blaaah: :blaaah:

mrtvu macku,pored koje prolazimo kada idemo u skolu.:'(((((
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeThu Dec 23, 2010 11:18 am

Каулитзˆˆ wrote:
x an lol XD Da sam otisla na Taru i da sam se skijala.
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeFri Dec 24, 2010 2:15 am

Nishta...
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeFri Dec 24, 2010 2:58 am

Da me grize neki pas,pa posle sam sanjala da sam se odjednom nasla u skoli,ispred fizike,a tu je bila baka Ljuba.o_O
Very Happy
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeFri Dec 24, 2010 8:08 am

Nish...
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeFri Dec 24, 2010 10:11 am

Kaulitz Alien Liebt Tom wrote:
Da me grize neki pas,pa posle sam sanjala da sam se odjednom nasla u skoli,ispred fizike,a tu je bila baka Ljuba.o_O
Very Happy
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeSat Dec 25, 2010 10:14 am

Niente...
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeSun Dec 26, 2010 3:37 am

Ja stalno sanjam neke freek snove.-.-
Sinoc sam sanjala kako mi je bio rodjendan i kako je bilo bas toplo napolju.
I onda se odjednom stvorio sneg i krenuli smo da se grudvamo,a u mom dvoristu{koje inace ni nemam jer zivim u stanu} je bila ogromna planina sa snegom a sunce je sijalo kao ludo.o.O
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeSun Dec 26, 2010 5:03 am

Prvi san je bio da sam sa Sarom igrala golf ispred moje zgrade. x an lol XD
Drugi san je bio da sam se zestoko posvadjala sa Mirom i da sam joj lupila shamar(izvini Miro).
I treci san je bio da sam posle toga legla da spavam i onda sam se probudila... x an lol XD o.O
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeSun Dec 26, 2010 7:28 am

Kaulitz Alien Liebt Tom wrote:
Ja stalno sanjam neke freek snove.-.-
Sinoc sam sanjala kako mi je bio rodjendan i kako je bilo bas toplo napolju.
I onda se odjednom stvorio sneg i krenuli smo da se grudvamo,a u mom dvoristu{koje inace ni nemam jer zivim u stanu} je bila ogromna planina sa snegom a sunce je sijalo kao ludo.o.O

Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeSun Dec 26, 2010 8:53 am

*.Bill's.Little.Maniac.* wrote:
Prvi san je bio da sam sa Sarom igrala golf ispred moje zgrade. x an lol XD
Drugi san je bio da sam se zestoko posvadjala sa Mirom i da sam joj lupila shamar(izvini Miro).
I treci san je bio da sam posle toga legla da spavam i onda sam se probudila... x an lol XD o.O
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeTue Dec 28, 2010 7:50 am

Ne secam se.Razz
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeTue Dec 28, 2010 10:39 am

Sanjala sam da sam ''wizard'' i da sam oticsla u Arandjelovac i da sam se opet smuvala sa Nemanjom i dok smo se mi ljubili na krevetu x an lol XD Milica je usla i pala u nestest i srusila se nis stepenice,a Nemanja,Atila i Arsa su ce cerekali Very Happy Sta ste sinoc sanjali - Page 28 316572
Back to top Go down
rock & roll girl
Exclusive Member
Exclusive Member
rock & roll girl


Posts : 1612
Join date : 2010-04-26
Location : humanoid city=rock'n'roll city :)

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeWed Dec 29, 2010 2:22 am

Bolje da vam ne pričam... Sad Sanjala sam da sam sa mamom otišla u New York, i stigle smo tamo oko 5 sati popodne. Ostale smo jako kratko, samo par sati, a za to vreme sam prala kosu i bila u nekom restoranu, pa se iznenada dogodio jedan incident. Jedan dečak se izgubio i svuda su bila policijska kola. Ja nisam verovala svojim očima. Kad sam šetala, videla sam da su neki delovi New York-a isti kao Zemun. Surprised Htela sam se ubijem! Ali kad smo se vratile iz NY-a, rekla sam mami: "Želim sad odmah u New York, snaći ću se, boli me uvo to što je sutra ponedeljak i to što idem prepodne u školu, razredni će da opravda, boli me uvo, nemam šta da učim, sve ocene su mi zaključene." A mama mi je rekla da se neću snaći, da ne znam kojim avionom da idem i da ne znam kako da stignem do hotela. I tu se san završio. Kad sam se probudila, bila sam neraspoložena želeći da još spavam i da saznam šta bi se dalje desilo u tom snu. Sta ste sinoc sanjali - Page 28 108727 Sta ste sinoc sanjali - Page 28 108727 Žali bože što sam se probudila kad je bio uzbudljiv san i kad nemam više ništa da učim. Sta ste sinoc sanjali - Page 28 619608 Sta ste sinoc sanjali - Page 28 525348 Sta ste sinoc sanjali - Page 28 525348

A pre neku noć sam sanjala jedan bzvz bolestan san. Sanjala sam da je bio srpski i da sam htela da prebijem jednu "drugaricu" koja me užasno nervira. Ali umesto da sam je prebila, ja sam je samo udarila svom snagom i oborila sa stolice. Rešila sam da pobegnem, što sam i uradila, jedva sam imala snage da trčim, ali sam uspela da pobegnem sa mesta incidenta. Iznenada, ispred mene su se stvorile neke radnje, tržni centar ili šta već. Zatim sam i ja pazarila, i believe or not, htela sam u jednoj radnji da se igram na kompjuteru (?!?) i kasirka mi kaže da za to trebam da platim 1000 din., i tih 1000 din. sam ladno sjebala, i to gledajući na kompjuteru Billove slike (?!?). Onda me je mama provalila da sam potrošila te pare, da sam buljila u jednu Billovu sliku gde je on imao dredove Sta ste sinoc sanjali - Page 28 161147 Sta ste sinoc sanjali - Page 28 686439, i htela je da me ubije zbog toga rekavši kako se ružno ponašam, kako sam bezobrazna, ovo, ono... Laughing Koja boleštija! Laughing Razz Surprised Laughing


Last edited by rock & roll girl on Wed Dec 29, 2010 4:06 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeWed Dec 29, 2010 4:17 am

Sanjala sam da sam se upisala u srednju shkolu... x an lol XD
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 1:05 am

Sanjala sam nesto vezano za nastavnika Hemije.
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 3:50 am

Ne secam se...
Back to top Go down
♥Hilf♥Mir♥Fliegen♥
Member
Member
♥Hilf♥Mir♥Fliegen♥


Posts : 320
Join date : 2010-12-04
Age : 34
Location : <3 <3 <3In seinem Schatten werde ich Sie fragen, ob Sie nicht finden, Denken Sie daran, das einzige Licht, das in sein scheint meine.....< 3 <3 <3

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 12:07 pm

Sanjala????Kada vam budem rekla,ni stolica vam nece biti oslonac padu kada budete dobili srchku xDDDDDDDDDDDDDDDD
Pa ovako......

Sedimo ja i drugarica u restoranu i ona krene da pricha o tome kako je Tom sexy,kako ima preeeeelepe usne,kako bih ih ona ljubila ceeeeeeeeeeeo dan i kako bi volela da je on zadovolji onim njegovim veeeeeeeeeeeelikim (....KxM znate na shta mislim Mad .......) A onda ja ko budala buljim u pozadinu iza nje a nesmem da pochnem da se smejem jer bi izbila feshta
jer ako ona nije shvatila ko je iza nje,shta da joj raaadim ja xDDDDD....I posle jedno pola minuta blebetanja bez pochetka i kraja a bogami i bez formalnosti ona shvati da joj ja neprestano buljim iza ramena....I ona krece tu na mene da se dere....Pa el je ja slusham pa kako mogu gledat iza njenih ledja dok ona pricha pa ovo pa ono,,a ja mrtva ladna vichem ,,Gledam u Toma iza tebe,kozo jedna !'' Ona se okrenu a Tom koji je svo vreme vrkavao pogleda u nju i shapnu joj na uvo ,,Da ne mashtash malo previshe.....'''Jedino chega se josh secam jeste da je Tom svrshio u WC sa mojoj drugaricom.....xDDDDDDDD
Back to top Go down
http://www.tokiohotelserbia.com
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 12:18 pm

Каулитзˆˆ wrote:
Sanjala sam nesto vezano za nastavnika Hemije.
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 2:26 am

Sanjala sam da nam je neko promenio forum iz Kaulitz Twins Serbia u Anti Fan Kaulitz. o.O Ljut
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 7:16 am

Sanjala sam da sam bila u skoli i usli smo u kabinet za matis i tu su bili 7-4 kao i uvek.Ja sam sela na klupu dok je Ema pitala nesto nastavnicu.Onda se matematicarka okrenula ka razredu i pitala ko moze da joj donese dnevnik...Nemanja se javio,ali ga je nastavnica odbila jer povraca svakih 5 minuta i ako ode tamo moze da povrati na dnevnik x an lol XD x an lol XD x an lol XD x an lol XD ja sam se okrenula ka Emi i smejala se x an lol XD .Posle toga bila sam na odmoru i dok sam se setala holom videla sam da Nemanja povraca na cvece i kako ga biologicarka psuje x an lol XD a on samo ''Ahaa'' :/ Jadan Nemanja... x an lol XD Uvek kad ustanem se smejem xDD Laughing Laughing


Last edited by Каулитзˆˆ on Fri Dec 31, 2010 8:59 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 7:35 am

*.Bill's.Little.Maniac.* wrote:
Sanjala sam da nam je neko promenio forum iz Kaulitz Twins Serbia u Anti Fan Kaulitz. o.O Ljut
Back to top Go down
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitimeMon Jan 03, 2011 6:38 am

Neke gluposti x an lol XD
Back to top Go down
Sponsored content





Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Sta ste sinoc sanjali   Sta ste sinoc sanjali - Page 28 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sta ste sinoc sanjali
Back to top 
Page 28 of 30Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaulitz Twins Serbia :: Off Topic :: Sva$ta :: Forumske igrice, Chat, Licno...-
Jump to: