Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaulitz Twins Serbia

♥ Forum za sve fanove najlepsih blizanaca na svetu - Toma i Billa Kaulitza ♥
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tom s Blog-Prevod

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:01 pm

Sledeci postovi/prevodi
preuzeti su sa Tokio Hotel Serbia Forum-a tj. www.tokiohotelserbia.com

Nisam sve kopirala...Dakle...Uzimala sam samo text...ostalo mozete naci na www.tokiohotelserbia.com


Last edited by Little_foxy_Lady on Wed Nov 11, 2009 1:30 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:02 pm

* U ovom topicu cemo postovati SAMO Tomov Blog, nece biti komentara. Zelimo da sve bude urednije. Kada god bude bio nov blog, postovacemo ga ovde, so check it out.
Blog mozete komentarisati u redovnoj temi
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:03 pm

"Upravo smo primili super vijesti od Toma Kaulitza Proteklih nekoliko dana on je razmišljao o tome kako bi mogao vaše iščekivanje novog TH albuma ugodnije! Pa, Tom je uvijek htio pokazati što ga pokreće (motivira), što on smatra cool i što je zakon u njegovom svijetu. ( ne prevedivo "what rocks his world") . I zato je odlučio početi pisati svoj blog ovdje na službenoj stranici Tokio Hotela, počevši od sledece sedmice i sve do izlaska albuma !!! Tom nam je rekao da će pisati o svim svojim interesima, navesti svoje najdraže videje, svarčice, smiješne stvari, modu, vruče vijesti, cool dizajne.... a možda će ubaciti i pokoju tajnu o svom bratu blizancu Billu.

Prevod by Sadija
source


By:www.tokiohotelserbia.com
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:04 pm

01.07.2009

Skora u teretani...

Woho,vrednica Kanye West vise ne spava.

08:00am: Ide u studio da snimi najnoviji CD
12:00pm: Jede nesto
12:30pm: Dizajnira patike za NIKE
04:00pm: Pauza za kafu
04:30pm: Dizajnira patike za Louis Vuitton
09:00pm: Vecera sa Rihannom
11:00pm: Provera scene za predstojecu turneju
01:00am: Pise blog
02:00am: Snima spot za „Best I Ever Had“
07:00am: Uzima zanimljivosti iz video shoota

Ops,vec je 08:00 am...
Pa,vredelo je – uverite se sami.

kwest on Vimeo: Drake "Best I Ever Had"
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:05 pm

02.07.2009.

Nisu za vasu kucu ali su jednostavno neodoljivi

Mrzim kada ljudi otmu zivotinje iz njihovih stanista zamo zbog svog zadovoljstva i bukvalno ih zakljucaju u kucu poput igracke. Ali MORAM da vam pokazem ovo - kome se god ovo ne svidi,mora da je jaaako ozbiljan. Spori lemuri su najsladje zivotinje na svetu, ali bas zato su i proklete. Takodje,molim vas da posetite ovu stranicu i kazete svima za nju.


02.07.2009.

NYLON Mag + NIKE = colourful



NIKE ima novu liniju za svoj "Dunk Designs" u saradnji sa NYLON casopisom. NIKE Dunks (verovatno misli da NIKE duboke patike) su se prvi put pojavile u 1985. i tada su bile isklucivo kosarkaske patike. Ozbiljno, ove patike su klasika, i sada NYLON dodaje jos jedan model. Samo za devojke! Uzgred: Cuo sam da mozete da ih nabavite u "Urban Outfitters" i na Nike.com
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:06 pm

03.07.2009.

Prava zvezda u mom videu objavljivanja!

Da li mogu da vam predstavim pravu zvezdu svog video objavljivanja, jos kad je bio malo stence.
Tom s Blog-Prevod 91jqbk


Last edited by Little_foxy_Lady on Wed Nov 11, 2009 1:08 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:06 pm

[/b]Nov Eminemov video

Dobio sam ovaj album cim je objavljen,i od pocetka mi je omiljena pesma bila „Beautiful“. Prosle godine smo bili u Detroitu i vozili se po gradu u svom tour busu. Primetio sam da je su neki delovi grada bili pusti i puno kuca, prodavnica i firmi su bile prazne! Sad

RUSSIAN FLOW na Vimeo: Eminem "Beautiful"


VOILÀ!

Jedva cekam da upoznam svog novog stage designera i da konacno razvijem nove ideje UZIVO. Uglavnom,to je najzanimljivija stvar pre pocetka turneje. Pa, ocigledno pored izazova da naucim Billa da zapamti sve svoje tekstove pesama, i Gustava i Georga da sviraju svoje instrumente na vreme Very Happy... Ali,nastavicu da skupljam ideje dok ne dodje glavno jelo. Recimo,ova scena je sjajna!

YouTube: Nine Inch Nails - Teaser - MomentFactory


DOBRO JUTRO!

Dok je doruckujem vec mozete da vidite prve slike iz backstagea sa naseg slikanja za naslovnu (misli se na naslovnu za album). Jos uvek ne mogu da vam otkrijem puno toga winky ali snimali smo 2 dana do kasno uvece i svi su morali da rade prekovremeno. I sve to jer su se Gustav i Georg zadrzali duze u svlacionici...kao i uvek. Oh, i Georg je pojeo previse banana i potrosio dosta vremena na WC solji... Uzgred: Ova slika mene pored bloga je sa tog slikanja.
Tom s Blog-Prevod Blog5c20090704133236804 Tom s Blog-Prevod W400Tom s Blog-Prevod Blog1c20090704133355345 Tom s Blog-Prevod W109
[/b]


Last edited by Little_foxy_Lady on Wed Nov 11, 2009 1:09 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:10 pm

05.07.2009.

Big Brother nas posmatra?

Ovaj video od mog omiljenog izvodjaca, Nemackog repera Samy Deluxe-a je ispao veoma dobro. Mislim da su trebali da ukljuce i jedan Tokio Hotel concert u ovom minijaturnom svetu, ili jos bolje: Tom Kaulitz statuu. Moram da popricam sa Samy-em u vezi toga. Smile

YouTube video - Samy Deluxe "Stumm [Xenja]" ~ Official music video


MORE FROM THE COVERSHOOT!

Tražio sam slike na kojima je Bill sa celodnevnog slikanja...Neke dovoljno dostojne da ih podelim sa vama winky Verovali ili ne,našao sam neke!
Tom s Blog-Prevod 59y1c9
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:13 pm

[/b]06.07.2009.

MRZEO SAM SVOJU SKOLU!

Bas sam razmisljao o tome kako se jezim od pomisli na svoju staru skolu. Uzasno. Treba da znate, Bill je zaista uzivao da ide u skolu i bio je odusevljen svake godine kada bi se letnji raspust zavrsio! winky
Pogledajte ovu skolu u Berlinu i zamislite da je pohadjate. Da je ovo bila nasa zgrada i da su profesori bili malo vise opusteniji, verovatno bih 10. razred ponavljao zauvek winky [ok, ovo nije tacno]
Tom s Blog-Prevod 2n861x2
[/b]
ZAVRSENO!

I sad su svi na okupu. Ne pitajte me na šta su se nameračili Gustav i Georg, Nemam blagog pojma:D
Tom s Blog-Prevod Voboef
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:14 pm

Nova Tokio Hotel TV kamera je stigla!

Nismo zeleli da nas kamerman nosi okolo svoju super tesku kameru iz Kamenog doba, pa smo ispali dobri i kupili mu novu, manju verziju. Videcemo kakvi ce rezultati biti i ono sto je najbitnije, sta ce se dalje desavati na TH TV-u… winky


[s:swicicu cu staviti kasnije...i promest
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:15 pm

Adventures Of Power

Morate da vidite OVAJ trejler. Bubnjarenje U VAZDUHU?! Kakva je to luda besmislica?! winky Kad bolje razmislim, kad gledam Gustava za bubnjevima pomislim da bi bio odličan u tom žanru. Niko nema toliko snage...

YouTube video - ADVENTURES OF POWER Screen Test: WHALE
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:16 pm

09.07.2009.

Ponosno predstavljamo:




Neki od vas vec znaju ovu vest: trazimo nove partnere koji ce da organizuju nase koncerte i sada je nas LIVE tim kompletan. „William Morris Endeavor Entertainment“ ce zakazivati nase koncerte u buducnosti i momci iz „The Production Office“ ce nase ideje za koncerte pretvoriti u realnost i brinuti da sve na koncertu (s puno nade i u vasem gradu!) ide po planu. Imamo toliko ideja za turneju koja dolazi i vec razgovaramo sa ljudima iz razlicitih organizacija (venue je naziv i za koncert/manifestaciju i iz ljude koji se time bave).
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:17 pm

PONOVO GUSTAV!

Haha, to je ponovo Gustav (izvini,Klause). Nisam siguran sta je to...ali podseca me na Gustavov legendarni ples sa nase VMA fan zurke. Moram sad da idem da vezbam plesne korake.

YouTube video - Sasquatch music festival 2009 - Guy starts dance party


Na www.tokiohotelserbia.com imate slike i videje///tako da...nismo sve kopirali
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:18 pm

10.07.2009.

WRRROOOOROOOOOOM!

Ok, priznajem - lud sam za autima i niko me nece zaustaviti da postujem stvari o autima winky !
Ovaj postoji samo u digitalnom svetu, za sad, i verovatno se nikad nece pojaviti u mojoj garazi. Ko kaze da auta ne mogu biti kraljice lepote?
Tom s Blog-Prevod 2qu2fx2
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:19 pm

11.07.2009.

Summer Movie # 1

MySpace Video: Bruno Deutsch Trailer


Koje filmove cu gledati ovog leta?

Zasto idem u bioskop tokom leta? Pa, leta u Nemackoj cesto nisu ono sto vi ocekujete da budu. Tokom sledecih par dana postovacu 10 filmova koje cu definitivno gledati ovog leta. Kako i gde idem u bioskop?! Ne mogu vam to reci, ali mozda budemo sedeli jedan pored drugog jednog dana! winky

Osim sto sam ogroman fan starih drive-in bioskopa (bioskopi na otvorenom, sto bi se reklo). Nazalost ostalo ih je premalo ali super stvar u vezi sa njima je sto mozes da radis sta hoces u svom automobilu...sve dok su prozori zatamnjeni winky
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:19 pm

12.07.2009.

Lopte i cokolada! Smile


Oh, zamalo sam zaboravio skejtera. Ne znam da li sam ranije vec pomenuo da je Bill hteo da postane profesionalni kickboarder? Mislim da jesam, ali ovu pricu pricam retko. Da se nije upustio u svet muzike, verovatno bi sad snimao video sa svojim kickboardom. Hajde, zamislite ovo: umesto Boba Burnquista tamo bi bio moj malo brat Bill.

YouTube - Aero Skater

A girl with H&M t-shirt.

YouTube - Petit NDIAYE for FASHION AGAINST AIDS
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:19 pm

13.07.2009.

NE POMERAJ SE!

Ovaj video je neprocenjiv Smile i kako je super ideja koja stoji iza njega?! Nemam čak ni predstavu koliko su mnogo noći ovi ludi programeri morali potrošiti sedeći za svojim kompjuterima. Takođe se pitam da li u njemu postoji makar jedno pravo ljudsko biće. Pomalo je tužno ali i prelepo u isto vreme. Klip je od strane Stink Digitala i direktora Adama Berga za 21/9 TV.

YouTube - Philips Carousel Commercial

Movies I'll watch this summer!

...and here is #2!
YouTube - Transformers 2 German HD trailer
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:20 pm

14.07.2009.

Georg ce poludeti! Moram sada da ga zovem i javim mu vesti. Hagen ce se osecati kao da mu je Bozic, Uskrs i rodjendan u istom danu! Njegov idol se vratio - David Hasselhoff tj. Mitch Buchanon ce opet biti na Baywatch-u...i to ovaj put na velikom platnu! Wow! Dobro, moram da zovem 017656...
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:20 pm

15.07.2009.

MOVIES I’LL WATCH THIS SUMMER!

...and here is #3!


YouTube - The Hangover - Official Trailer 2 [HD]

Aleluja!


Zastrasujuce ili bozansko - nisam bas siguran. Kako god, ima PUNO krstova. Ova planina sa krstovima, koja se zove Kryžiu kalnas, je negde u Litvaniji blizu sela Šiauliai. To je mesto hodocasca i svaki posetilac donosi krst koji ostavlja tamo. Sudeci po tome kako izgleda, vec je nekoliko ljudi bilo tamo. Meni ovo deluje kao interesantna(cudna, lit.)lokacija za snimanje videa....sta vi mislite?
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:21 pm

16.07.2009.

Movies I’ll watch this summer!


...and here is #4!

YouTube: Terminator Salvation - Official Trailer [HD]
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:22 pm

17.07.2009

Zbog odredjenih stvari zelim da imam decu!

Nikad nisam razmisljao o tome da imam decu a i sada se to ionako ne bi bas poklopilo sa mojim stilom zivota winky Ja znam da ne bih zeleo tatu koji ima 19 godina, skoro nikad nije kod kuce uvece i radi sa nekim cudnim tipovima. Ali kad vidim ovakve stvari, zamislim se...Inace, rekao sam Gustavu juce da ste mu svi vi ostavili toliko pozdrava u komentarima. Bio je jako srecan zbog toga i poslao vam je svima najbolje zelje za uzvrat. Sve ce biti OK - samo savovi malo svrbe - tako da molim vas nemojte da brinete[/ceenter]

[center]MOVIES I’LL WATCH THIS SUMMER!

...and here is #5!

YouTube - Drag Me To Hell - Official Trailer
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:22 pm

18.07.2009.

Bicu policajac u Italiji!

Ne postoji bolji posao od ovoga - pretpostavljam da je to sve sto mogu da kazem....
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:22 pm

19.07.2009.

Holandjani prave bolje Notebookove!


Da tacno je, koriste samo dve boje i da ih nazovemo velikim bi bilo preterivanje, ali su definitivno ispred drugih! Evo i dokaza - pogledajte sami! Oh, takodje i svratite ponekad na Evelieninu stranicu!

Evelien Lohbeck on Vimeo: Notebook
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:23 pm

20.09.2009.

Tokio Hotel “HUMANOID”

Odluka je konacno doneta, novi album ce se zvati Humanoid!
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitimeWed Nov 11, 2009 1:24 pm

21.07.2009.

Par malih detalja....

Bill i ja u nasem studiu. Kao sto vidite nama se svidja novi album Smile
Tom s Blog-Prevod Kf1fn6Tom s Blog-Prevod 2mgw0n8
Back to top Go down
Sponsored content





Tom s Blog-Prevod Empty
PostSubject: Re: Tom s Blog-Prevod   Tom s Blog-Prevod Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tom s Blog-Prevod
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Uitsci Na Prevod Blogga?
» Tom have BLOG!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaulitz Twins Serbia :: Tom Kaulitz :: Novosti-
Jump to: