Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaulitz Twins Serbia

♥ Forum za sve fanove najlepsih blizanaca na svetu - Toma i Billa Kaulitza ♥
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ima Li Devojku? <3

Go down 
+13
~SilenŦ♥Scream~
~please don't JUMP~
♥MiSs PerfeCt♥
Tomova_Malla_PrinceziŦza
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Lidija
rock & roll girl
♥ Gatita de Bill ♥
-BILL-
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
Titja Kaulitz
mawarockludacha
.KleinerAndroid.^^
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Ima Li Devojku?
1. Ima, Naravno
Ima Li Devojku? <3 - Page 2 I_vote_lcap0%Ima Li Devojku? <3 - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. Nema, previse je zauzet
Ima Li Devojku? <3 - Page 2 I_vote_lcap83%Ima Li Devojku? <3 - Page 2 I_vote_rcap
 83% [ 15 ]
3. Verovatno ima,ali je krije :D
Ima Li Devojku? <3 - Page 2 I_vote_lcap17%Ima Li Devojku? <3 - Page 2 I_vote_rcap
 17% [ 3 ]
Total Votes : 18
 

AuthorMessage
rock & roll girl
Exclusive Member
Exclusive Member
rock & roll girl


Posts : 1612
Join date : 2010-04-26
Location : humanoid city=rock'n'roll city :)

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu May 13, 2010 1:25 pm

I u BRAVO-u sam pročitala da se Tom smuvao sa oko 200 riba Surprised Surprised Laughing Laughing Laughing Ali zato Bill čeka da mu se ukaže prva ozbiljna ljubav Sad Ima Li Devojku? <3 - Page 2 525348 Ima Li Devojku? <3 - Page 2 64591
Back to top Go down
Lidija
Junior Member
Junior Member
Lidija


Posts : 120
Join date : 2010-03-01
Age : 26
Location : In Tom's bedroom...xD...

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu May 13, 2010 1:30 pm

ma sta je za Toma 200 dewojaka....nis...x an lol XD...on se bre smuwao sa malim milionom dewojaka brt...x an lol XD.... Laughing Very Happy
Back to top Go down
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu May 13, 2010 1:58 pm

Iskreno,ja ne verujem da se smuvao sa 200 riba...on je malo nafuran i mozda uobrazen pa tako kao pricha...al naravno svejedno je divan!!!A Bill....meni svi govore da bih mu se svidela ^^ ani razlika u godinama nje velika-evo ja sad punim 16 za par dana.... Very Happy
Back to top Go down
Lidija
Junior Member
Junior Member
Lidija


Posts : 120
Join date : 2010-03-01
Age : 26
Location : In Tom's bedroom...xD...

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeFri May 14, 2010 12:36 am

xexe... Very Happy ...msm da si tu uprawu da Tom to malo lupeta kao da se smuwao sa 200 riba...ali mozda to lupetaju i nowinari... Very Happy ... x an lol XD
Back to top Go down
rock & roll girl
Exclusive Member
Exclusive Member
rock & roll girl


Posts : 1612
Join date : 2010-04-26
Location : humanoid city=rock'n'roll city :)

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeFri May 14, 2010 5:37 am

Da, evo i na tarabi piše, pa nije tako x an lol XD
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeSat May 15, 2010 9:19 am

Ja msm. da nema....nznm....nema ju...
Back to top Go down
.KleinerAndroid.^^
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
.KleinerAndroid.^^


Posts : 2590
Join date : 2009-11-10
Age : 27
Location : In A Dream Called - Tokio Hotel Tour ♥

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu May 27, 2010 1:39 pm

Ja sam glasala da nema, da je previse zauzet Ima Li Devojku? <3 - Page 2 64591 Iako sam mnooogo srecna sto nema devojku, jer bi me to onda ubilo x an lol XD <33
Back to top Go down
https://kaulitztwins-serbia.forumotion.com
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu May 27, 2010 1:50 pm

MiCy KauLiTz wrote:
Ja sam glasala da nema, da je previse zauzet Ima Li Devojku? <3 - Page 2 64591 Iako sam mnooogo srecna sto nema devojku, jer bi me to onda ubilo x an lol XD <33
I mene bi isto ubilo...moj zivot ne bi imao smisla da on ima devojku...i to ne bi bio isti Bill-sa devojkom...
Back to top Go down
.KleinerAndroid.^^
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
.KleinerAndroid.^^


Posts : 2590
Join date : 2009-11-10
Age : 27
Location : In A Dream Called - Tokio Hotel Tour ♥

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeSun May 30, 2010 8:34 am

Dadada x an lol XD Baaaas tako ^^ Ovako ga vise volim x an lol XD <333
Back to top Go down
https://kaulitztwins-serbia.forumotion.com
Tomova_Malla_PrinceziŦza
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Tomova_Malla_PrinceziŦza


Posts : 2015
Join date : 2010-06-09
Age : 26
Location : Tom's car..xD

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 17, 2010 12:34 pm

ufff...teshko pitanje...mislim da nema,ali opet ne mogu da tvrdim...mozhda je i ima,znajuci koliko je dobar,mozhda je namerno krije da ne bi povredio svoje fanove...mislim,ne bi on nikog povredio,ali sigurno zna koliko ga volimo i koliko bi mnogi od nas patili da znaju kada ima devojku....tako sam se ja nervirala kada je Tom bio sa onom Chantelle Paige!!! x an lol XD...ja nisam normalna....na kraju se ispostavilo da on uopshte nije bio sa njom nego da je to bila nameshtaljka za medije i tada me je jako razocharao jer umesto da kad ima devojku,da je krije,on i kad je nema govori da je ima i uopshte nije saosecajan,a mislim da Bill jeste... Very Happy
Back to top Go down
♥MiSs PerfeCt♥
Senior Member
Senior Member
♥MiSs PerfeCt♥


Posts : 549
Join date : 2010-06-20
Age : 27
Location : Pored Billa...♥♥♥

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeSun Jun 20, 2010 1:15 pm

Mislim da Bill ima devojku ali je krije. LoVe..
Back to top Go down
Tomova_Malla_PrinceziŦza
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Tomova_Malla_PrinceziŦza


Posts : 2015
Join date : 2010-06-09
Age : 26
Location : Tom's car..xD

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu Jun 24, 2010 4:20 pm

ne slazhem se sa tobom,Angie...
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 2:35 am

Takodje..... Ima Li Devojku? <3 - Page 2 4965 Bill,da ima devojku,ne bi je krio jer,jednostavno,nije takav!
Back to top Go down
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeFri Jun 25, 2010 3:19 am

Nema...<3
Back to top Go down
~please don't JUMP~
New Member
New Member
~please don't JUMP~


Posts : 43
Join date : 2010-07-27
Age : 27
Location : In the monsoon

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 7:21 am

El ste chuli za Kim Paradis (valjda se tako zove??)??? Ona je "kao" u vezi sa Billom..Samo nek roba da ga pipne ,lete ce joj glava na Mars!!!!!!MRZIM JE!!!!!!!!
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 7:28 am

Nije bre u vezi...
Bill bi rekao,kao shto je rekao da nikada ne bi krio devojku od javnosti!
Back to top Go down
~SilenŦ♥Scream~
Member
Member
~SilenŦ♥Scream~


Posts : 388
Join date : 2010-07-30
Age : 27
Location : In my place.

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 01, 2010 6:26 pm

Ma ta Kim je neka bre budala,zeljna paznje pa resila da je privuce tako sto ce okolo da lupeta kako je devojka Billa Kaulitza..Nzm zasto ona nije u ludnici jos uvek..

Msm da nema devojku,i volela bih da pronadje nekog..Za nekih desetak godina.. Very Happy
I volela bih da ona bude fanovka (pozeljno bi bilo da to budem ja x an lol XD)Very Happy
A ako mora da bude slavna,onda da to bude jedna od The Veronicas ili Emma Roberts..Idu mi one uz njega.. x an lol XD

Uglavnom..nema devojku x)
Ali bas da se ni sa kim nije poljubio 7 godina..ne verujem..
Citala sam po nekim intervjuima da i on ima veze za jednu noc kao i Tom,ali da su mnoooogo redje od Tomovih i da se posle toga Bill oseca krivim..miica mala :)
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 2:00 am

A kako i da se ne oseca.Iskoristi devojku...
Tomu je to samo iz zaje***ci*e i uzivanja.Bila bih presrecna ako bi Bill nashao devojku.Zelela bih da ga vidim srecnog,NAPOKON!Ni ja ne verujem da se nije poljubio 7 godina.Chitala sam na jednom blogu da je imao devojku pre 3 godine,tj. sa 17 god. :)

Takodje ne bih volela da bude fanovka zato shto bi ona mnogo poludela.Msm. ja znam da bih JA odlepila ako bih bila Billova devojka.Bilo je neshto u 'BRAVO'-u kako Bill ima devojku i kao da je on rekao da je niko ne poznaje zato shto nije slavna.Ja msm. da su to samo prazne priche.Ne bi je on sakrivao od javnosti... Ima Li Devojku? <3 - Page 2 247637
Back to top Go down
~SilenŦ♥Scream~
Member
Member
~SilenŦ♥Scream~


Posts : 388
Join date : 2010-07-30
Age : 27
Location : In my place.

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 4:38 am

Me agrees za prazne price Ima Li Devojku? <3 - Page 2 247637 Ima Li Devojku? <3 - Page 2 772294
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 4:43 am

Mislim da nema.{:
Back to top Go down
rock & roll girl
Exclusive Member
Exclusive Member
rock & roll girl


Posts : 1612
Join date : 2010-04-26
Location : humanoid city=rock'n'roll city :)

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 7:17 am

...LosŦ Angel... wrote:
Ma ta Kim je neka bre budala,zeljna paznje pa resila da je privuce tako sto ce okolo da lupeta kako je devojka Billa Kaulitza..Nzm zasto ona nije u ludnici jos uvek..

Msm da nema devojku,i volela bih da pronadje nekog..Za nekih desetak godina.. Very Happy
I volela bih da ona bude fanovka (pozeljno bi bilo da to budem ja x an lol XD)Very Happy
A ako mora da bude slavna,onda da to bude jedna od The Veronicas ili Emma Roberts..Idu mi one uz njega.. x an lol XD

Uglavnom..nema devojku x)
Ali bas da se ni sa kim nije poljubio 7 godina..ne verujem..
Citala sam po nekim intervjuima da i on ima veze za jednu noc kao i Tom,ali da su mnoooogo redje od Tomovih i da se posle toga Bill oseca krivim..miica mala :)

Nemojte mi reći da je i Bill ženskaroš...
Back to top Go down
~SilenŦ♥Scream~
Member
Member
~SilenŦ♥Scream~


Posts : 388
Join date : 2010-07-30
Age : 27
Location : In my place.

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 8:00 am

Ma nije zenskaros,ali povremeno i on neku srecnicu odvede u mrak.. Very Happy
Naravno,ni priblizno toliko koliko to radi Tom :)
Back to top Go down
rock & roll girl
Exclusive Member
Exclusive Member
rock & roll girl


Posts : 1612
Join date : 2010-04-26
Location : humanoid city=rock'n'roll city :)

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 1:57 pm

Tu si već u pravu! winky
Back to top Go down
~SilenŦ♥Scream~
Member
Member
~SilenŦ♥Scream~


Posts : 388
Join date : 2010-07-30
Age : 27
Location : In my place.

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 5:01 pm

Neutral winky
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitimeTue Aug 03, 2010 4:51 am

Nisam ubedjena da i on ima devojku za One-Night Stand.Nije Bill takav. Ima Li Devojku? <3 - Page 2 105374
Back to top Go down
Sponsored content





Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ima Li Devojku? <3   Ima Li Devojku? <3 - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ima Li Devojku? <3
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» LJUDI DA LI JE BILL NASAO DEVOJKU? o.O

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaulitz Twins Serbia :: Bill Kaulitz :: Generalna Diskusija & Ankete-
Jump to: