Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaulitz Twins Serbia

♥ Forum za sve fanove najlepsih blizanaca na svetu - Toma i Billa Kaulitza ♥
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ljubav je takva!!! xD (15+)

Go down 
5 posters
AuthorMessage
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 1:41 pm

Ovo je moja prva ff nadam se da vam se svidja Ema sory ali sam morala da stavim Borisa nastavak sa (15+) stici ec sutra....kritike za pisanje ne dozvoljavam.....:*** <33

I part... <3

- Jedne noci sam bila u klubu sa mojom drugaricim Emom...Pricale smo naravno o momcima i njenoj omiljenoj grupi Tokio Hotel-u....Kad se odjednom pojavi njen decko Boris *

> Razgovor sa Borisom <

-Hey ljubavi .... rekla je i poljubila ga....

-Cao ammm...vidi Ema moram da razgovaram sa tobom oko neceg jako vaznog....rekao je sav ozbiljan...

-Amm okey sacekaj me kod sanka samo da uzmem torbu...rekla je pomalo tuzno i zabrinuto....

* Kada se okrenula pogledala me je,bila je jako nervozna....i ja sam se pomalo zabrinula posto znam kakav je Boris jer sam jedmom bila sa njim u vezi i nakon nedelju dana je nasao drugu koji bolid...!!!....Onda sam sela za svoj sto i pila Coca-Colu....*

> Kod sanka <

-Reci sta si hteo da pricas samnom....?

-Ema neznam kao sad ovo da ti kazem,a da te ne povredim.....aaa volim drugu!! haha.....rekao je ostro kao da ga nije uopste zanimalo da li ce da je povredi ili ne....

-MOLIM!!!!!!???

-Da izvini ali mi je jednostavno dosadno da izlazim sa tobom i uopste da budem sa to obom!...rekao je drsko i sa povisenim glasom

-Dobro ako cemo tako i ja imam drugog.....zove se Bill i ima 20 godina....( P.S. imamo i mi 20....)

-Haha....onog pedera iz Tokio Hotela hahahaha.....

-Nemoj tako da ga zoves..!!!!...pretila mu je prstom...

-Aaaa izvini gde si ga ti to upoznala....???

-Amm na ammm...koncertu dobila sam karte zaaa....amm....bakestage...da ....lagala je samo da bi se odbraila njegovih reci....

-Dobro onda zbogom....a Ema se amo drsko okrenula i otrcala do mog stola i pocela da place....

*Pocela je placuci da mi prica celu pricu,a ja sam je tesila i odjednom sam se setila necga....Pitala sam je da li hoce da ide samnom sutra uvece na kuglanje da izbaci onog kretena iz glave.....Ona je pristala i otisla kuci da se smiri....Pozvala sam svog druga da dodje u klub da mi pravi drustvo,ali ce on tek doci za pola sata.....Otisla sam da sednem za sank da pojedem sladoled.....*

> Dosla su dva momka i poecli da komentarisu devojke koje ce da startuju<

-Tome vidi ih samo koliko ih je steta sto Bill nije dosao ovo bi mu se svidelo...ToMEEEEE!!!!!!!

-AAAmmm sta sta tu sam ...... :)

- Ljubav je takva!!! xD (15+) 131759 U sta si se ti zagledao da mi je znati.... Ljubav je takva!!! xD (15+) 131759

-U njuuuu Ljubav je takva!!! xD (15+) 161147 ... i pokaze prstom na mene

-Oo0o0opaa imas dobro oko Tome dobra je .....

-Daaa mislis divna .....braon kosa do ramena,pink pramen,minic,dobre noge,oci i osmeh kao kod andjela.....divna je,ali njvaznije od svega jeste dobro dupe i velike grudi.......

-Upravu si idem da je smuvam.....Tom ga je zaustavio rukom

-Pfff ti ??? ova je moja .......

-AAA Tome ostavi malo i za menee!!!!!!!

-ahaaa......malo sutra!!!

*Polako je prilazio sanku i seo pored mene,narucio je dva viskija ......I stalno me je gledao,ali sam ga ja kulirala namerno posto mi se JAKO svidjao imao je crnu kosu u pletenicama,zavezanu maramu oko cela i bio je jako sladak....Gledao me je prvo noge,pa dupe(sto me je nerviralo),grudi i na kraju usne kada sam zagrizla kornet on se istopio ni naglo ustao.....*

>Kada je ustao<

-Hey ja sam Tom Kaulitz.....rekao je znojeci se

-Cao ja sam Ena.....rekla sam mu kao da ga znam jedno 5 godina....

-Amm lepo ime....u sebi je mislio Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983 Jao brate koja sam budala odmah ce da provali da hocu da je smuvam Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983

-Hvala.... Ljubav je takva!!! xD (15+) 376241 Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983 AAA svidja mu se moje imeeeee!!!!! Jeeee Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983

-Jesi li ti ovde sama ??? Ljubav je takva!!! xD (15+) 603578

-Pa vise nisam ...hehe Ljubav je takva!!! xD (15+) 527624

-hehe....

- Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983 KAKO SE LEPO SMEJEEEEEEEEEEE !! Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983

-Hoces da igras....??? Ljubav je takva!!! xD (15+) 161147

-Volela bih Ljubav je takva!!! xD (15+) 376241

*Igrali smo jedno 15 min. upoznali se i razgorarali ...Tom je mislio da sam laka i da moze odma da me smuva.....ali ja nisam takva....Krenula je spora muzika ...nmestili smo se za takav ples...ja njemu ruke gore oko vrata a on meni ruke oko struka......kad odjednom osetim da mi rike nije stavio na struk nego vec na dupe i polako me je podizao......Gurnula sam ga i osamarila...bas kada sam pomislila da ce izmedju nas sve polako da krene vidi ti ovo razocarao me je ..... Ljubav je takva!!! xD (15+) 525348 *

> Na pisti za ples <

-Ne mogu da verujem kakav si ti kreten bas si mi se svideo.....hteo si odma posle da me startujes Ljubav je takva!!! xD (15+) 0395 .....znam ja to .....rekla sam mu drsko ali mi je jos uvek bio jako lep Ljubav je takva!!! xD (15+) 313262 Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983 Kako je bio lep osecaj kad me je podigao ahhhh Ljubav je takva!!! xD (15+) 935128 ali ja nisam tako laka znam da ce me sutnuti posle nedelju dana Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983

-Izvini,ali jednostavno nisam mogao da se kontrolisem jako mi se svidjas

-Hmmm da ne znam kakav si mozda bi i nasela na to ali znam sve o tebi i tvojoj grupi Tokio Hotel tako da nemas sanse prvo moras da me necim impresioniras,a tek posle da mi se udvaras i da me muvas ....rekla sam drsko!! kao i uvek....

*Uzela sam torbicu,kljuceve od auta i otisla kuci ali pre neko sto sam izasla Tom je trcao zamnom ......stala sam na vrata od kluba jer mi je zvonio telefon ...Tom je zastao kako bi cuo sta i o cemu pricam.....to je Ema...*

>razgovor preko telefona sa Emom<

-E jel ostaje ono za sutra ?? :*

-Amm sta ??? pitala sam je posto sam zaboravila od price sa Tomom.....

-Kuglanjee!! haHA

-Aaaaa daa kuglanje ...ccc da da ..... amm da doci ce jos pet devojaka iz razreda OK... ?

-Ok cujemo se..

*Tom je sve cuo i imao je plan kako da me vrati.... Ljubav je takva!!! xD (15+) 376241 *

Nadam se da vam se svidelo trudila sam se oko toga bas dosta....kritike su dozvoljene..... :*** Sutra drugi deo... Ljubav je takva!!! xD (15+) 603578
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 1:59 pm

Pocetak je glup.Msm totalno mi je nebitno to za Emu i Borisa ovde.meni bar'.Ali ostatak je kul.Svidja mi se.Nadam se da ce drugi deo biti joos bolji.Very Happy
♥️
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 2:01 pm

OOOO da bice 15+ hahahabice tu svegaa.....<3 Hvala htela sam malo lakse da pocnem pa zato .....winky))) naravno ne ljutim se....
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 2:42 pm

Nema ni potrebe.x an lol XD
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 4:37 am

II deo Nije bash 15+ malo vise 18+ ali naravno to ne znaci da ne ozete da citate winky
posto smo mi o sexu ucilu u petom razredu tako daaaa......slobodno citajte

*Sutradan sam otisla ispred kluba za kuglanje sa Emom,Mirom,Milkom,Sarom......i jos tri devojke....takmicili smo se protiv nekih momaka kad je na mene bio red cula sam gitaru okretala sam se da cujem ko to svira i odjednom je iz senke izasao Tom i poceo da peva "In your shadow I can shine".Srce je pocelo da mi lupa jece nego ikad.....pokusalavala sam da ne obracam paznju na njega,ali gde god da ja odem on ce da podje samnom.....Kad sam sela na stolicu i on je seo pored mene ...udvarao mi se jer sam znala da hoce da mu se vratim......Kad je zavrsio sa pesmom skinuo je gitaru sa vrata i rekao mi je:.....*

> Kad je kleknuo <

-Molim te oprosti mi ..... ne mogu bez tebe.....rekao je tiho dok me je gledao svoim pelepim smedjim ocima.....

-Necu da ti oprostim ....pokusaj bez mene .....rekla sam naravno drsko Razz

-Ali molim te.......

-Ne ....znam sta ti hoces od mene ....rekla sam dok sam mislila Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983 Joooojj kako sam tako drska mozda nesto smislim..... :/ Ljubav je takva!!! xD (15+) 401983

-Ali se ti meni jako svidjas....

-Paa ....i ti meni,ali znam da si veliki zenskaros.....

-Ali sa tobom je drugacije ... i taman kad se okrenuo da ode zustavila sm ga....

-Dobro ....stani....ovako igras ti sa svojim drugovima protiv nas devojka kuglanje i ako mi pobedimo dacu ti svoj broj.....aaa ako vi pobedite tvoja sam Ljubav je takva!!! xD (15+) 335602 Ok?

-Okey .... i dao mi je poljubac u obraz

-hehe winky.....

*Mi smo bobedile sto je bilo jako cudno.... Ljubav je takva!!! xD (15+) 4965 ...ali sam mu dala broj i pitala ga da dodje kod mene kuci ..... da se malo druzimo i malo vise upoznamo.....Pristao je,zagrlio me je jednom rukom i otisli kod mene kuci.....Na putu smo sreli Billa.....*

> Na putu sa Billom <

-Ejj Tome opet ti sa nekom sexy pic**com aaa ......malo se zezao....

-Ejj i nemoj tako da je zoves dao bi zivot za nju.....

-Hvala..rekla sam grubo... ja sam Ena.....

-Am....ovaj.....zagledao se u mene kao da sam mis sveta.....izvini ali ovajjj ...ostao je bez reci

-Nista okej je winky

-Bille jesi li dobro balavis....rekao je Tom smejuci se

-Hihi...kikotala sam se

-Amm ...okej sam nego amm....dodje do Tomovog uveta da mu nesto sapne...Jako mi se svidja ..... ne mogu da verujem kako ti stalno nadjes neku tako kako da ti kazem lepu,zgodnu i ineligentnu....

-Hahah eee pa sta ces idemo Ena....

-Ajde ...cao Bill...hehe.. winky

-Cao Ena.... Ljubav je takva!!! xD (15+) 161147

*Kada smo stigli u moj stan rekla sam tomu da se posluzi picem i da me saceka na kaucu dok se ja istusiram.....Tom je uzeo viski i kad sam ja usla u kupatilo uzeo je neku tabletu i popio je uz viski.....Kad sam izasla bila sam u bademantilu.....Tom je zinuo
Ljubav je takva!!! xD (15+) 161147 i balavio .....Ja sam mu se smejala i malo ga izazivala.....Nije mogao bez sexa.....Znala sam to i otisla u sobu da se presvucem ....Tom je krenuo zamnom tiho da ja ne cujem kada sa zatvorila vrata ugasilo se svetlo i cula sam nekog kako mi se priblizava i zakljucava vrata bila sam u gacicama i brusu......*

> U mraku <

-Tome jesi to ti.... TOME....??!!! upitla sam uplaseno

-Da ja sam ..... rekao je tihim glasom dok mi je mazio vrat...

-Sta to ra......i prekinuo me je poljubcem tako lepim i snaznim.....podigao me je i sabio uzazid .......

*Jako se lepo ljubio ......nisam mogla da prestanem da se ljubim... x an lol XD Posle jedno pet minuta Tom je krenuo da skida pantalone ja sam to osetila i gurnula ga......*

Pa kako vam se svidja drugi deo ...... ponavljam kritike za pisanje ne dozvoljavam ovako moze.... .... Ljubav je takva!!! xD (15+) 247637
Back to top Go down
*|Bubblegum|*
Junior Member
Junior Member
*|Bubblegum|*


Posts : 154
Join date : 2010-06-20

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 6:11 am

Pa znas moje misljenje :)
Lepo je ^^
Malo je zbrzano sve..U sledecem delu ff stavi vise opisa i bice bolje..I polako..ne zuri ^^ :)
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 6:17 am

tnx.... :)
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeSun Jul 25, 2010 1:41 am

W - O - W ! - ! - ! Ljubav je takva!!! xD (15+) 87943 Ljubav je takva!!! xD (15+) 87943 Surprised

STRAVA je!Daj treci deo,odmaaaaaaaah!!!Hajde smisli neshto da Bill i ja budemo u vezi,'ocesh? Neutral
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeFri Jul 30, 2010 1:17 pm

Necu glupaco ;*** cimm se je i tom nismo u vezi ni ti i bill necete :PPP
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeFri Jul 30, 2010 1:17 pm

Naravno cimm se smislicu nesto!
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeSat Jul 31, 2010 2:43 am

OK!Tnx... Ljubav je takva!!! xD (15+) 593939 :*
Back to top Go down
Kaulitz Alien Liebt Tom
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Kaulitz Alien Liebt Tom


Posts : 2359
Join date : 2010-05-08
Age : 27
Location : Tom's bed.:3.♥

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeSat Jul 31, 2010 2:48 am

Huhuhuhu meni se svidja.^_________^
*OD GLAVE DO PETE PERVERNO SI DETE*
:DDDD
I ajaaa se pominjeeem tnh ljubaviii ♥
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeSat Jul 31, 2010 9:07 am

wsaro ako hoces mogu nes da smislim da i tebe ubacim bice tuuuu jedno 100 delova hahaha .... .*** <333 Ema Sarooo <3333
Back to top Go down
Tomova_Malla_PrinceziŦza
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Tomova_Malla_PrinceziŦza


Posts : 2015
Join date : 2010-06-09
Age : 27
Location : Tom's car..xD

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeSat Jul 31, 2010 9:36 am

a ja <3...kozo jedna!!! XD... ocu i ja da budem u FF!
Back to top Go down
~°Fuxy Kaulitz°~
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
~°Fuxy Kaulitz°~


Posts : 3177
Join date : 2010-06-12
Age : 27

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeSat Jul 31, 2010 10:01 am

hahaha Miroo hoces ima 100 delova haha <333 :***** aa kakva je??
Back to top Go down
Tomova_Malla_PrinceziŦza
T.K.S Mod
T.K.S Mod
Tomova_Malla_PrinceziŦza


Posts : 2015
Join date : 2010-06-09
Age : 27
Location : Tom's car..xD

Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitimeSat Jul 31, 2010 10:28 am

STRAVA!!TRECI DEO ODMAHHH!!! <333333
Back to top Go down
Sponsored content





Ljubav je takva!!! xD (15+) Empty
PostSubject: Re: Ljubav je takva!!! xD (15+)   Ljubav je takva!!! xD (15+) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljubav je takva!!! xD (15+)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tom izjavljuje da hoce pravu ljubav..... <3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaulitz Twins Serbia :: Off Topic :: Sva$ta :: Fanfikcije-
Jump to: