Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaulitz Twins Serbia

♥ Forum za sve fanove najlepsih blizanaca na svetu - Toma i Billa Kaulitza ♥
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*

Go down 
+10
♥ Gatita de Bill ♥
rock & roll girl
-BILL-
Tom's bich
saraposmuga
JovannaBennoda ^^
*Sashka*
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
.KleinerAndroid.^^
Titja Kaulitz
14 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Titja Kaulitz
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
Titja Kaulitz


Posts : 1299
Join date : 2010-01-23
Age : 28
Location : HuMaNoId CiTy <3

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeSat Mar 27, 2010 11:56 pm

..owako.. owde cete pisati kako ste se proweli na KONCEEEERTUUUU !!! ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 313262 *_*
Back to top Go down
.KleinerAndroid.^^
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
.KleinerAndroid.^^


Posts : 2590
Join date : 2009-11-10
Age : 27
Location : In A Dream Called - Tokio Hotel Tour ♥

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeMon Mar 29, 2010 7:38 am

Aaaa ova temaa je preeteskaa.
Ja to ne mogu opisati, znas i sama, bila si pored mene Very Happy

Plakala sam, vristala, UMRLA KAD MI SE BILL NASMEJAO, UMRLA KAD ME JE TOM POGLEDAO, umrlaa ciim su se svetla ugasila..kicma me je otkidala od skakanja, skrooooz sam promukla, oci su mi bile crveeene skrooz, od plakanja, a ja crna od kreona.. ALI SAM BILA NAJSRECNIIJA NA SVETU!!!

NIKAD. ALI NIIIKAD NECU OVO MOCI DA ZABORAVIM..I VEC MI JAKOOOOOOOOOOOOO,JAKOOO NEDOSTAJU Sad

TH-my life forever!! <333
Back to top Go down
https://kaulitztwins-serbia.forumotion.com
Titja Kaulitz
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
Titja Kaulitz


Posts : 1299
Join date : 2010-01-23
Age : 28
Location : HuMaNoId CiTy <3

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeMon Mar 29, 2010 7:46 am

...AAAAA.... JA SAM SE PROWELAAA KAO NIKAAADAAA DO SADAAAA ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 313262 .... CEO KONCEERT SAM WRISXTALAAA,PLAKALAAA,TRESLA SEEEE .... JEDNOM RECJU..UMIRALAAAAAA *_*..... AAAAA DAAAA.... BILL DUSXA...KAKO NAM SE NASMEJAOOO....AAAXXX... TO NIKADA NECU ZABORAWITI.... KAO NI KONCEEEEEEEEEEEEEEERRRT.... NAJBOLJI DAN U MOM ZIWOTUUUUU..*_* ... I MENIII MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGOO NEDOSTAJUUUUUUUU... ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 108727 DUSXEEEEE....NIKADA,NIKADA.NIKADA NECU ZABORAWITI TAJ DAN .... *_* <3333333333333
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeFri Apr 02, 2010 1:12 am

BILO JE MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCNOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

winky NAJBOLJI KONCERT U MOM ZIVOTU!!!!!!!!!!!! ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 316572

OBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOZAVAM IIIIIIIIIIIIIIIIHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 686439
Kada su Bill,Tom & Georg POGLEDALI moj plakat,pogledali su i u MENE!!!!! ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 194905
PLAKALA sam CEO koncert,VRISHTALA sam CEO koncert,BOLELE SU ME RUKE i NOGE CEO koncert,ali me NISHTA od TOGA nije sprechilo da LUDUJEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!! ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 935128
Aaaaaaaaaaaaaah,Bill,DUUUUUUUSHA moja lepa!!!!
Najvishe sam srecna zato shto su se Bill & Tom skoro ceo koncert GURALI(ne bukvalno) da bi doshli na desnu stranu gde sam bila i JAAAA!!!!!!! Very Happy
A Bill je najvishe pevao na toj strani i mi smo najvishe ludovli kada su se oni,Bill i Tom,priblizili!!!! x an lol XD
KAKO mi samo NEDOSTAJU!!!! Sad ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 108727 ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 105374
Ako bi ponovo doshli,ja bi PONOVO otishla!!!

:ty8u7ij: No2 and tommie !!!!!!!

WEEEEEEEE ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 593939 ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 593939 ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 593939 UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
*Sashka*
Member
Member
*Sashka*


Posts : 351
Join date : 2009-12-29
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeFri Apr 02, 2010 12:43 pm

..JOJ...BILO JE PRELEPO...LoVe.. <3...BIL JE PRELEP..LoVe.. <3...I MENI VEC NEDOSTAJU...VALJDA CE PONOVO DODJI U BG..<3
Back to top Go down
Titja Kaulitz
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
Titja Kaulitz


Posts : 1299
Join date : 2010-01-23
Age : 28
Location : HuMaNoId CiTy <3

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 3:49 am

aaaaaaaaaaaaaa..daaaaaaaaaaaa... nadam see... ali najwerowatnije hoce... *_* <333
Back to top Go down
JovannaBennoda ^^
New Member
New Member
JovannaBennoda ^^


Posts : 80
Join date : 2010-04-05
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 4:17 am

Ma docice najverovatnije.. na nekoj sledecoj turneji ili tako nesto..
Hm sad da pricam kako mi je bilooo.. x an lol XD
Pa ceo koncert sam vristalal i skakala kao nenormalna... skoro da nisam ni bila svesna sta mi se desava..
Sad kad pogledam snimke sa koncerta opet me obuzme neki osecaj.. kao da sam tamo.. damn x an lol XD
Ali najvise sam se iznervirala kad mi je Gusti bacio palicu i ja ne uspem da je uhvatim. =S
Vidi on mene i Dejanu u parteru kako vristimo i skacemo i baci on jednu palicu.. i ja taman da je uhvatim.. i ona mi bukvalno prodje kroz ruke i okrzne me po glavi i iza mene je uhvati neki lik koji je tu dosao ne zato sto voli TH nego eto malo da se zeza.. -.-'
Aaaaaaaa to nikad sebi necu oprostiti. x an lol XD
Btw posle koncerta sam se ispovracala kao nilad u zivotu. ;/
Valjda od skakanja ili tako necega. x an lol XD
Back to top Go down
*Sashka*
Member
Member
*Sashka*


Posts : 351
Join date : 2009-12-29
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 5:22 am

^^...kad je Gustav bacao palice...ja sam bila kod izbachenog dela sa Tomove strane..a i on ih je bacio malo dalje od mene...tako da nije bilo shanse da ih uhvatim..
Sad
Back to top Go down
JovannaBennoda ^^
New Member
New Member
JovannaBennoda ^^


Posts : 80
Join date : 2010-04-05
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 6:05 am

Ja sam bila u prteru.. tamo otprilike po sredini..
I svi u parteru su "spavali" izmedju pesama.. jedino smo ja i drugarica vristale k'o da nas neko kolje. x an lol XD
I vidi on nas ludace i baci nam jednu palicu.. I JA JE ISPUSTIM! damnnnn. ;/
Back to top Go down
saraposmuga
New Member
New Member
saraposmuga


Posts : 6
Join date : 2010-04-03
Age : 26
Location : Hemburg

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 8:35 am

PA JA NSM BILA NA K0NTZERTU Sad(
ALI SAM CHULA DA JE No2 REKA0 DA TJE P0N0W0 D0TJI TAK0 DA SE NADAM DAA TJU IH UP0ZNATI ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 840306
Back to top Go down
*Sashka*
Member
Member
*Sashka*


Posts : 351
Join date : 2009-12-29
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 9:45 am

^^ axa..rekao je to pre zadnje pesme... Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
JovannaBennoda ^^
New Member
New Member
JovannaBennoda ^^


Posts : 80
Join date : 2010-04-05
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 10:04 am

To kaze svaki muzicar na svakom svom koncertu.. x an lol XD
Dobro mozda preterujem..
Ali sam 200% sigurna da dolaze i na sledecoj turneji.. jer se kod nas za 20 dana prodalo 2000 karata, a na drugim koncertima za 3 meseca 3-4000.. x an lol XD
Back to top Go down
*Sashka*
Member
Member
*Sashka*


Posts : 351
Join date : 2009-12-29
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 4:23 pm

^^ pa da....da su najavili koncert par meseci ranije...bila bi puna cela arena...al dobro..vazno je da su bili... LoVe.. tokio hotel LoVe..
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 1:29 am

Samo mi je zao shto nisu pevali 'Scream'.... Sad
Mnogo volim tu pesmu!!!!


tokio hotel ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 593939 WIR ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 667225
Back to top Go down
Titja Kaulitz
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
Titja Kaulitz


Posts : 1299
Join date : 2010-01-23
Age : 28
Location : HuMaNoId CiTy <3

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 2:48 am

a daaa... i jaaa... ali okii... ta pesma im je sa drugogo albuma.... msm i monsoon je ali smo swiii trazili tu pesmu pa su je oni pewalii... *_* <3333
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 5:06 am

Meni se uchinilo da je Bill rekao:'Sada cemo vam otpevati jednu pesmu iz 2005.....MONSOON!!!!!!!!'....
Ali nije mi jasno kako iz 2005.,kada je 'Scream' iz 2007.???? ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 726624
Back to top Go down
JovannaBennoda ^^
New Member
New Member
JovannaBennoda ^^


Posts : 80
Join date : 2010-04-05
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 5:38 am

Nisam cula.. a mozda se zbunio jer je Shrei iz 2005. x an lol XD
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 7:27 am

Verovatno...Rekao je:'Now,we gonn'a sing to you one song from 2005.,...It's MONSOON!!!!!!!!!!!!!!'......
A mozda sam i ja pogreshno chula,nznm..... x an lol XD
A mozda su i oni hteli da pevaju 'Durch den Monsun',a Bill sluchajno krenuo da peva 'Monsoon'....
Jao,ako ja budem reshila ovo,dobicu 5 bambija od svakog od vas!!!! ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 726624
Back to top Go down
JovannaBennoda ^^
New Member
New Member
JovannaBennoda ^^


Posts : 80
Join date : 2010-04-05
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 7:51 am

Ahahahahahaha...
Dobijas.. x an lol XD
Bill se nije zbunio 100% .. pise u setlisti da pevaju Monsoon.. x an lol XD
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 8:29 am

Hiiiihhhiiiiihhiiiii...... ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 131759
Btw.,da li mozda znash kako se postavljaju ovde slike,i ako se postavljaju,gde mogu da ih postavim???
Imam ih preko 600!!!!Samo su TH slike...

A da...Kako da postavim jednog avatara???Kao shto si ti postavila Tom-a....
Back to top Go down
JovannaBennoda ^^
New Member
New Member
JovannaBennoda ^^


Posts : 80
Join date : 2010-04-05
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 8:41 am

Aj ovede cu ti objasniti da ne spamujemo. x an lol XD Ovde. x an lol XD
Back to top Go down
Titja Kaulitz
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
Titja Kaulitz


Posts : 1299
Join date : 2010-01-23
Age : 28
Location : HuMaNoId CiTy <3

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 9:13 am

:)) .... ja joosx uwek nmg da werujem da sam ix widela 0,o .... samo sxto mi iz dana u dan swe wisxe wisxe nedostajuuuu... Sad(((((((((((((((((((((((((((((( uuff.. MNOOOOOOOOOOOOOGO MI NEDOSTAJUU... Sad ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* 108727
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 10:30 am

Ne boj se.... Neutral Videcesh ih ti josh 2 puta,kao i ja,i svi koji budu hteli...
Back to top Go down
JovannaBennoda ^^
New Member
New Member
JovannaBennoda ^^


Posts : 80
Join date : 2010-04-05
Age : 28

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:40 am

Koja dva puta? Surprised Very Happy
Ja sam skinula ceo koncert sa neta pa sad ispiram sebi mozak sa tim snimkom. O.O
Back to top Go down
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
`*•.¸BiBi KauliŦz¸.•*´


Posts : 9029
Join date : 2010-03-18
Age : 26
Location : @Humanoid City...

..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 11:57 am

2011. i 2012.!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Empty
PostSubject: Re: ..Utisci sa koncertaaaa ... *_*   ..Utisci sa koncertaaaa ... *_* Icon_minitime

Back to top Go down
 
..Utisci sa koncertaaaa ... *_*
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaulitz Twins Serbia :: Tokio Hotel :: Tokio Hotel u Beogradu 28.3.2010 !!!-
Jump to: