Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Kaulitz Twins Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaulitz Twins Serbia

♥ Forum za sve fanove najlepsih blizanaca na svetu - Toma i Billa Kaulitza ♥
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju

Go down 
3 posters
AuthorMessage
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу
Member
Member
ℓα∂у_cℓєνєя_ѕєχу


Posts : 422
Join date : 2009-11-11

Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju Empty
PostSubject: Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju   Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 12:26 am

Preuzeto sa:Tokio Hotel Serbia
Da li se još sećaš svoje reakcije kada si prvi puta pogledao Arthur and the Minimoys na velikom platnu i čuo svoj glas?

-U početku sam se morao naviknuti na to da čujem vlastiti glas. Jer mi se obično to uopše ne sviđa. Zbog toga sam naravno bio jako kritičan što se tiče mog rada na filmu. Ali nakon nekog vremena sam takođe bio jako ponosan, i jedino sam mislio: "Wow!" Od jednom sam se setio dana u sinhronizacijskom studiu i koliko smo posla obavili. Ali takođe sam znao tačno koliko je bilo zabavno, i napokon sam mogao videti rezultata na velikom platnu.

Da li si bio sretan što po drugi puta pozajmljuješ glas malom avanturistu u "Arthur and the Minimoys - The return of the evil M."?

-Definitivno. Opet sam bio jako uzbuđen. Sinhronizacija je još nova za mene, nisam ni približno iskusan u tome koliko sam u pevanju. Ali kada sam pogledao film, osećao sam se kao kod kuće. Prvi deo mi je dao pravu povezanost sa Arthurom i odmah sam poželeo da mu opet pozajmim glas. Jednim delom, to je nekako i moj film - i osećam nekakvu odgovornost za Arthura.

Da li si imao nekakvu ideju kako će se radnja odvijati u drugom delu?

-Ne, stvarno sam hteo znati, posebno kako će se stvari razvijati između Arthura i Selenie. Kraj me potpuno iznenadio - uopšte se ne može predvideti. U svakom slučaju, publika će definitivno imati nekoliko potpuno novih iskustava sa Arthurom.

Da li bi rekao da se Arthur promenio?

-Zasigurno je malo odrastao, delom kroz sva iskustva koja je imao u prvom filmu. Imajući na umu da je on tako mlad, video je puno ludih stvari. To ga je učinilo zrelijim. Osim toga, on je takođe preuzeo veliku odgovornost, spasivši Minimoje u prvom delu. On to shvata ozbiljno, na kraju, Minimoji su mu jako dragi. I povrh svega, on naravno želi zaštititi Seleniu - ipak, ona je ta u koju je on zaljubljen.

Da li imaš najdražu scenu u filmu?

-Jedna od mojih najdražih scena je definitivno prvi poljubac Arthura i Selenie. Arthur stiže među Minimoje kasnije nego što je očekivano, i Selenia već bila stvarno tužna. On se boji da je ona razočarana i da je stekla potpuno pogrešno mišljenje o njemu, iako je on u svojim mislima uvek bio uz nju i brinuo se za nju. Kada se napokon poljube, to je jako napeta scena - i shvatite koliko su oni zapravo zaljubljeni.

Da li drugačije sada trčiš kroz travu, od kada znaš da Minimoji žive tamo?

-Pa zapravo, ja baš i nisam neki zavisnik o prirodu. Ali u ovom slučaju, to i nije tako loše, ipak ovako se ne moram brinuti hoću li povrediti Minimoje. Stoga je moj savet svima: Dođite u velike gradove, i pustite Minimoje u šumama i na poljima na miru!

Znači svet tih malih bića je tebi potpuno stran?

-Na neki način jeste. Ali opet, zbog ovog filma, odjednom poželite iskusiti sve to i postati Minimoj. Odjednom poželite spavati na cvetu ili leteti okolo na bubamari. Takve scene čine Arthurove advanture stvarno super iskustvom.
Back to top Go down
♥ Gatita de Bill ♥
T.K.S C.O. Admin
T.K.S  C.O. Admin
♥ Gatita de Bill ♥


Posts : 6499
Join date : 2009-11-11
Age : 29
Location : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju Empty
PostSubject: Re: Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju   Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 7:44 am

interesantno.... :te4532:
Back to top Go down
.KleinerAndroid.^^
T.K.S Gl .Admin
T.K.S  Gl .Admin
.KleinerAndroid.^^


Posts : 2590
Join date : 2009-11-10
Age : 27
Location : In A Dream Called - Tokio Hotel Tour ♥

Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju Empty
PostSubject: Re: Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju   Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju Icon_minitimeSun Nov 15, 2009 12:05 pm

Axam...xDD <33
Back to top Go down
https://kaulitztwins-serbia.forumotion.com
Sponsored content





Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju Empty
PostSubject: Re: Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju   Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju Icon_minitime

Back to top Go down
 
Bill Kaulitz - Arthur und die Minimoys Intervju
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bill Kaulitz Bio ♥
» How well do you know Bill Kaulitz?
» Bill Kaulitz - Circus
» Bill kaulitz Serbia
» Bill Kaulitz in 10 x 10 from MTV sexy boys!!! <3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kaulitz Twins Serbia :: Tokio Hotel :: Novosti & Glasanja-
Jump to: